Aktualizacje zbiorcze dla systemów Windows 10 i Windows 10 Mobile już dostępne

Microsoft udostępnił właśnie najnowsze kompilacje systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile wszystkim użytkownikom, którzy nie uczestniczą, za prośrednictwem platformy Windows Insider, w eksperymentalnych wersjach tychże systemów, a także przypomina, iż niedługo ma nadejść premiera kolejnej, dużej aktualizacji zwanej Creators Update. Obie kompilacje oznaczono numerami 14393.953.

UC Browser dla Windows 10

UCWeb zaprezentowało właśnie swoją nową wersję przeglądarki UCBrowser UWP, która stworzona została z myślą o komputerach i tabletach działających pod kontrolą systemu Microsoft Windows 10. Program dostępny jest do pobrania za darmo w sklepie Microsoft Store.

W końcu! Microsoft po cichu wprowadza skrzynkę priorytetową dla klienta poczty Outlook

Priorytetowa skrzynka odbiorcza już na horyzoncie!

O skrzynce priorytetowej wiadomości email w programie Outlook pisałem już w tym artykule. Poprzednio sądzono, iż aktualizacja wprowadzająca funkcję dzielenia ważnych - dla użytkownika - wiadomości trafi do nas w okolicach kwietnia. Dziś już dowiedzieć możemy się, iż Microsoft po cichu tę funkcję zaczął rozsyłać do swoich klientów. A przynajmniej taką aktualizację dostałem ja, przed chwilą...

GPD przekonuje, że wizja Surface Phone może się spełnić

Obok Surface Phone nie można przejść obojętnie. To legendarne urządzenie, wymyślone przez najwierniejszych fanów Microsoft, do dziś wywołuje dreszczyk emocji. Zamknięty w małej obudowie, kieszonkowy Windows mógłby być receptą na problemy mniejszego odpowiednika - systemu Windows 10 Mobile. Na szczęście firma GPD swoim urządzeniem przekonuje, że mityczny Surface Phone może niedługo zetknąć się z rzeczywistością.

Informacje dodatkowe

Kopiowanie artykułów bez zgody ich autorów zabronione.        

2016-2017 © Win10blog (v3.0)