Aktualizacje zbiorcze dla systemów Windows 10 i Windows 10 Mobile już dostępne

Microsoft udostępnił właśnie najnowsze kompilacje systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile wszystkim użytkownikom, którzy nie uczestniczą, za prośrednictwem platformy Windows Insider, w eksperymentalnych wersjach tychże systemów, a także przypomina, iż niedługo ma nadejść premiera kolejnej, dużej aktualizacji zwanej Creators Update. Obie kompilacje oznaczono numerami 14393.953.

[Insider] Windows 10 Mobile w kompilacji 15043

Wczoraj wieczorem, w ramach projektu Windows Insider, do szybkiego kręgu aktualizacji trafiła kolejna testowa kompilacja oznaczona numerami 15043. Aktualizacja wchodzi w skład gałęzi Redstone 2 co oznacza, iż spodziewać się po niej możemy wyłącznie prac mających na celu wyeliminowanie błędów, które pojawiły się od ostatniej aktualizacji.

GPD przekonuje, że wizja Surface Phone może się spełnić

Obok Surface Phone nie można przejść obojętnie. To legendarne urządzenie, wymyślone przez najwierniejszych fanów Microsoft, do dziś wywołuje dreszczyk emocji. Zamknięty w małej obudowie, kieszonkowy Windows mógłby być receptą na problemy mniejszego odpowiednika - systemu Windows 10 Mobile. Na szczęście firma GPD swoim urządzeniem przekonuje, że mityczny Surface Phone może niedługo zetknąć się z rzeczywistością.

Informacje dodatkowe

Kopiowanie artykułów bez zgody ich autorów zabronione.        

2016-2017 © Win10blog (v3.0)