W końcu! Microsoft po cichu wprowadza skrzynkę priorytetową dla klienta poczty Outlook

Priorytetowa skrzynka odbiorcza już na horyzoncie!

O skrzynce priorytetowej wiadomości email w programie Outlook pisałem już w tym artykule. Poprzednio sądzono, iż aktualizacja wprowadzająca funkcję dzielenia ważnych - dla użytkownika - wiadomości trafi do nas w okolicach kwietnia. Dziś już dowiedzieć możemy się, iż Microsoft po cichu tę funkcję zaczął rozsyłać do swoich klientów. A przynajmniej taką aktualizację dostałem ja, przed chwilą...

Na samym początku zaznaczę, iż mój klient poczty zaktualizowany został do wersji o numerach 17.7920.40507.0 i sądzę, że dopiero ta wprowadza omawianą funkcję priorytetowych wiadomości. Przede wszystkim, na starcie zostawiłem przywitany takim oto komunikatem:

Dalej mogłem już korzystać z programu, choć żadnych innych nowości nie byłem w stanie odnaleźć. Czym jest priorytetowa skrzynka odbiorcza? O tym, zdążyłem już napisać tutaj, dlatego uważam, że tego powielanie poprzedniego tekstu byłoby zbędne. W skrócie jednak, funkcja ta wprowadza nową zakładkę, do której lądować będą wszystkie te wiadomości, które program uważa za użyteczne dla użytkownika. Reszta wiadomości wyląduje w zakładce Inne, skąd będzie można przeglądać pozostałe maile. A praktyce wygląda to tak:

Co sądzicie o tej funkcji? Jeśli chodzi o mnie, to jest to coś, co brakowało mi od dłuższego czasu. Aktualizacja klienta poczty powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników systemu Windows 10.

Redakcja serwisu nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod wpisem.

Informacje dodatkowe

Kopiowanie artykułów bez zgody ich autorów zabronione.        

2016-2017 © Win10blog (v3.0)